“Hotel Perla olarak 100% müşteri memnuniyetine inanıyor ve konuklarımız ile aramızdaki dostluğa uzun vadeli bakıyoruz.”

Konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha üst seviyede ve kaliteli hizmet anlayışı ile karşılamak temel hedefimizdir.

Hotel Perla!

Hotel Perla olarak 100% müşteri memnuniyetine inanıyor ve konuklarımız ile aramızdaki dostluğa uzun vadeli bakıyoruz. Konuklarımızın ihtiyaçlarına uygun ve değer katan çözümler üretiyoruz. Konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha üst seviyede ve kaliteli hizmet anlayışı ile karşılamak temel hedefimizdir.

Vizyonumuzu oluşturan en temel yapı taşı kaliteye her geçen gün daha fazlasını eklemek suretiyle müşteri memnuniyetidir. Bu çizgi dahilinde misyonumuz modern çağın getirmiş olduğu yeniliklere uygun bir şekilde sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleri ve tarifelerimizle cevap vermektir. Bunları gerçekleştirirken ki temel hedefimiz Çaycuma bölgesindeki liderliğimizin sürekliliği ile kurumsal ve bireysel anlamda zirveye ulaşmaktır.

Vizyonumuz

Daima kaliteyi arttırarak ve yeniliklere açık bir şekilde misafir memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün önde gelen isimlerinden birisi olmak.

Misyonumuz

Konuklarımıza aynı eşdeğer nitelikte hizmet sunmak. Hizmetimiz deki kaliteyi günümüzün getirdiği yeniliklere açık bir şekilde kalitemizi en üst seviyelere çıkarmak ve konuklarımızı 100% memnuniyet ile ağırlayıp hoş bir şekilde uğurlayarak hizmet sektöründe öncü olmak.

7/24 Açık

+90 372 615 92 11

100% Müşteri Memnuniyetine İnanıyoruz.

Tel: +90 372 615 92 12
Gsm: +90 538 276 88 11
Gsm2:  +90 544 372 00 11

Çalışma Saatlerimiz

   7/24 Hizmetinizdeyiz.